Dealers

(volgorde op woonplaats)

Naam Adres Plaats Tel.nr. Site
Free-wheel Netwerkweg 7 Vorden 0575-554228 free-wheel.nl
Mijnten Hessenweg 170 Achterveld 0342-434739 mijnten.nl
Skatezone  Ceintuurbaan 59 Amsterdam 020-6622822 skatezone.nl
Waterman Sport Jaap Edenbaan Amsterdam 020-6949884 watermansport.nl
Waterman – Skipoint Treubweg 15-17 Diemen 020-6949884 watermansport.nl
Norgsport Helderseweg 30a Alkmaar 072-5204747 norgsport.nl
Hyro Amsterdam Middenweg 161H Amsterdam 020-3620094 hyro.nl
Schuitemaker Industrieweg 1a Andijk 0228-597608 schuitemakersport.nl
Heins schaatsshop Klapstraat 51 a Arnhem 026-3819067 heinsschaatsshop.nl
Fietsen en Koffie Groningerstraat 17A Assen 0592-312068 fietsenenkoffie.nl
Willy Langeland Weegbree 1 Bedum 050-3012148 willylangeland.nl
Flevonive Strandgaperweg 20 Biddinghuizen 0321-335099 flevonice.nl
Azzuri Schaatssport Terheijdensewg 506 Breda 076-5870555 azzuri.eu
Meestersport Zwaluwenburg 29 Deventer 0570-650707 meestersport.nl
de Bierkaai Bierkade 1 Edam 0299-371832 schaatshuisdebierkaai.nl
Dick Nap Recreatiesport Da Vincilaan 41 Ede 0318-694060 dicknap.nl
Rono Sport Strijpsestraat 92 Eindhoven 040-2523232 rono.nl
Bikes4You Weerdingerstraat 48 Emmen 0591-514691 bikes4you.nl
Hyro Enschede Colosseum 90 Enschede 053-4500153 ijsbaanshop.nl
Rob sport Kummenaedestraat 45 Geleen 046-4748570 robsport.nl
Oosterhaven Oosterkade 4 Groningen 050-3140892 oosterhavensport.nl
Dave van Dam Hoogstraat 132 Haastrecht 0182-343766 davevandamsport.nl
Hagen Techniek De Trompet 2244 Heemskerk 0251-215090 hagentechniek.nl
Vision Sports Drienerstraat 31 Hengelo OV 074-2500012 visionsports.nl
Faber Sport Dracht 144 Heerenveen 0513-620002 fabersport.nl
Brun Sport Dorpsstraat 43 Heumen 024-3587260 brun.nl
Van der Woude Westfr. Parkweg 5 Hoorn 0229-275785 vanderwoudehoorn.nl
Te Velde Drentse Poort 7 Nieuw Buinen 0599-613946 tevelde.nl
Bouwes Dorpsstraat 705 Noord-Scharwoude 0226-342950 janbouwesfietsen.nl
Haico Bouma Hasker Utgongen 7 Oudehaske 0513-677234 haicobouma.nl
van Tol Sport Voorstraat 58 Poeldijk 0174-245037 vantolsport.nl
Lindenholz Prunuslaan 2-4 Rouveen 0522-291666 lindenholz.nl
Scheuvelhoekske Stationsstraat 9 Scheemda 0597-591446 scheuvelhoeske.nl
Jan van der Hoorn Westkanaalweg 10e Ter Aar 0172-602677 janvanderhoorn.nl
Ruud Aerts Sport Curlingstraat 13 Tilburg 06-48423502 ruudaerts.nl
van Lingen Bjirkewei 82 Twijzelerheide 0511-842982 vanlingenskeelers.nl
Collard Missisippidreef 151 Utrecht 030-2612853 collard-schaatssport.nl
Skate@sea Parkzicht 7 Waarde 0113-501299 skateatsea.nl
Schaatsplus Bredeweg 15 Waddinxveen 0180-638185 schaatsplus.nl
Bijvoet Sport Achtergracht 2 Weesp 0294-412312 bijvoetsport.nl
Stouwdam Sport Rondweg 60a Wezep 0525-631279 stouwdam.nl
Stehmann Gamerschestraat 12 Zaltbommel 0418-512878 stehmann-sport.nl

Ook testen op de Weissensee.

MenM heeft er voor gekozen om het dealernetwerk klein en overzichtelijk te houden. De geselecteerde bedrijven beschikken over de juiste kennis en ervaring en zullen u altijd eerlijk advies geven. Mocht u desondanks geschillen hebben dan horen wij dat graag en zullen met u tot een oplossing komen.